Współpraca i statystyki

Jestem otwarty na różne formy współpracy. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub serwisy społecznościowe.

Szczególnie chętnie zaangażuję się we współpracę, która będzie obejmowała:

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów,
  • promocję tematów, akcji i wydarzeń, które mi się podobają,
  • rozmowy z różnymi osobami,
  • wspólne wpisy i akcje z innymi blogerami,
  • testy wyposażenia, sprzętu, urządzeń,
  • recenzje książek i filmów.

Jeśli spodobało Ci się to, jak i o czym piszę i chciałbyś przekazać to innym, mogę napisać coś do Twojego czasopisma lub serwisu. Mogę też przyjechać i dla zorganizowanej przez Ciebie grupy przeprowadzić pogadankę, szkolenie lub warsztaty.

Jestem też otwarty na współpracę reklamową i organizację wspólnych konkursów dla moich czytelników. Szczegóły ustalimy indywidualnie, ale z góry zaznaczę, że nie zgodzę się na żadną ingerencję w treść bloga (wyjątkiem mogą być wywiady, które mogą być autoryzowane). To znaczy, że możesz podrzucić mi temat – np. zainteresować mnie wydarzeniem lub ustalić, że napiszę recenzję kurtki Twojej produkcji – ale napiszę o nim to, co myślę i nie będziesz miał prawa tego zmienić. Dlaczego – wyjaśniłem w tym wpisie. Treść komercyjna będzie też wyraźnie oddzielona od reszty wpisu, bo nie chcę oszukiwać czytelników. Pozostałe szczegóły ustalimy w czasie negocjacji.

Współpracuję z księgarnią Tolle.pl – wszystkie linki prowadzące tam z bloga są sprzężone z programem partnerskim. Jeśli zrobisz w niej zakupy korzystając z moich linków – wesprzesz rozwój bloga.

Statystyki ruchu na stronie w styczniu 2017

statystyki oglądalności bloga operator-paramedyk w styczniu 2017

statystyki oglądalności bloga operator-paramedyk w styczniu 2017

statystyki oglądalności bloga operator-paramedyk w styczniu 2017

Liczba wizyt: 1614

Liczba niepowtarzających się użytkowników: 1327

Liczba odsłon stron bloga: 2256

Średni czas wizyty na blogu: 1:12 minuty

Statystyki aktualizuję w każdy pierwszy weekend miesiąca.